Zbiorniki, urządzenia i dystrybutory na AdBlue

AdBlue, to farmaceutycznej wręcz czystości roztwór mocznika i wody pozbawionej soli o zawartości mocznika 32,5%. AdBlue zostało specjalnie wynalezione dla stosowanego w branży motoryzacyjnej transformatora katalitycznego SCR. Wtryskując AdBlue do katalitycznego transformatora SCR, dochodzi do natychmiastowej zamiany szkodliwych tlenków azotu ( NOx ) w azot (składnik powietrza) i parę wodną.Tylko dzięki AdBlue ta katalityczna reakcja może osiągnąć tak optymalne efekty. AdBlue jest zalecany przez wszystkich producentów samochodów ciężarowych. Korzyści jakie daje stosowanie AdBlue to także: 5% obniżenia zużycia paliwa, zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska, zniżki w podatkach drogowych na autostradach w Europie.

W ślad za stosowaniem AdBlue przystosowano dystrybutory do wydawania tego medium.

big

Dystrybutory te spełniają wszelkie wymagania w zakresie ochrony środowiska, posiadają  niezbędne certyfikaty i dopuszczenia metrologiczne (MID – legalizacja producenta). Wykonane zgodne z wysokim standardom obowiązującym  w Unii Europejskiej.


 

ZBIORNIK DO MAGAZYNOWANIA I DYSTRYBUCJI AdBlue

P1110112 P1110111Licznik cyfrowy

P1110110Pistolet automatyczny Pistolet mechaniczny Pompa membranowa


ZBIORNIKI JEDNOPŁASZCZOWE, DWUPŁASZCZOWE O POJEMNOŚCI  1500 L, 2500 L, 5000 L NA ADBLUE, POMPA W35, WĄŻ 6m, PISTOLET MECHANICZNY LUB AUTOMATYCZNY, LICZNIK CYFROWY.