Dystrybutory do oleju napędowego

Obok olejów silnikowych i zbiorników paliwowych zajmujemy się również sprzedażą profesjonalnych dystrybutorów paliwa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Euro 1000EURO 1000 VI R

Ogromna konkurencja na rynku paliwowym sprawia, że powstają urządzenia o coraz lepszych właściwościach eksploatacyjnych i technicznych.

Rosnące oczekiwania klientów przyczyniły się do opracowania nowej linii produktów Petrotec, które zostały określone nazwą EURO 1000 VI R.

To seria dystrybutorów paliwa, dostępna w wersji jedno- i dwustronnej. Zostały one wprowadzone na rynek z myślą o zaspokojeniu popytu na konwencjonalne dystrybutory paliw, jak i dystrybutory wykorzystywane na stacjach niekomercyjnych. Istnieje możliwość rozbudowania tych urządzeń o systemy bezobsługowego zarządzania i tankowania. Oferowane przez nas dystrybutory to kompleksowe rozwiązania do zarządzania stacją benzynową. Obok wielu innych urządzeń, w tym sond pomiarowych, terminali płatniczo/rozliczeniowych, systemów kasowych, wyświetlaczy cen, mogą być integralną częścią stacji.

Szerokie możliwości urządzeń z tej serii sprawiają, że proces starzenia sprzętu jest rozłożony w czasie. A wydłużenie czasu użytkowania danego sprzętu to oczywista korzyść finansowa dla inwestorów. Dzięki nowoczesnej konstrukcji wewnętrznej dystrybutor pozwala na szybką i tanią obsługę serwisową. Innowacyjność widoczna jest także na zewnątrz dystrybutora. Jego obudowa została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest hermetyczna i odporna nawet na najtrudniejsze warunki pogodowe.  

 

 

Dystrybutory z serii EURO 1000 VI R cechują się

 

– Doskonałym stosunkiem ceny do jakości

– Nadzwyczajną niezawodnością podzespołów

– Najwyższym standardem konstrukcyjno – produkcyjnym

– Wysoką wydajnością tankowania do 130 l/min

– Nowoczesnym, atrakcyjnym oraz bardzo kompaktowym wzornictwem zewnętrznym

 

mid3 (1)mid3

 

ZAPRASZAMY